Förtroendevalda Tanums kommun

Kurt Svedberg (L)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Valberedning Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-09
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31