Förtroendevalda Tanums kommun

Ingrid Klingspor (M)

Kontaktinformation

E-post:
ingrid.klingspor@tanum.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-01-01 - 2022-10-09
Omsorgsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31