Förtroendevalda Tanums kommun

Ann-Christine Antonsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
ann-christin.antonsson@tanum.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-09
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Tekniska nämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31