Förtroendevalda Tanums kommun

Ramona Cully (S)

Kontaktinformation

E-post:
ramona.cully@tanum.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arne Joelssons minnesfond Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-09
Miljö- och byggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31