Förtroendevalda Tanums kommun

Anders Kristensson (KD)

Kontaktinformation

E-post:
anders.kristensson@tanum.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-09
Valnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31