Förtroendevalda Tanums kommun

Linda Witt (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-01-01 - 2022-10-09
Tanums Hamnar AB Ersättare 2019-03-28 - 2023-05-01